• Неодамнешно
  • -9 %
16-инчен електричен велосипед 48V литиум батерија Дете седиште семејство-дете електричен велосипед отворен Град електричен скутер велосипед

16-инчен електричен велосипед 48V литиум батерија Дете седиште семејство-дете електричен велосипед отворен Град електричен

DEN 52069.00
DEN 57218.40

Количина на стоки
Тековен

Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.
*Издржливост : во зависност од возачот тежина, различни од условите на патот и стилот на возење, на далечина ќе се разликуваат. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.
Повратни информации политика
* Ние ќе се обезбеди позитивен фидбек еднаш уплата,Да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.
*Зачувам на ALiexpress е нашиот препорачува метод на плаќање, ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T/T, paypal, Western union,Money gram и др.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за разумна причина не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригинална состојба за враќање на парите или замена.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.
* Објектите се добро се одликува со силна пакети,ние се овозможи брзо изразат од наша страна. Но изразат обично трае подолго време (дури и за 30 дена, ако не сте во Moskow) од други coutries треба вашата пријателски разбирање.
*Лимит качување агол : различна тежина, според возачот, на брзина е различна, имаат различни точки на гледање. Вклучувајќи ги, но не ограничувајќи се на).
* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз, ние ќе ги прогласи пониска вредност, ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Директните производители, на производи се продаваат на домашниот мебел, автентични, уживајте во високо-квалитетна пред-продажба и по-продажба на услуги.
Пакување
Имаме строга пакување пред пратката, но се уште не може да се отфрли можноста во процесот на транспорт се носат, удар против феномен, ве молиме да се разбере.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно. Ние се топло добредојде на гостинот од Русија, ние ќе се обидеме најдобро да ги избришете обичај и плаќаат данок во нашата sider (за рускиот пазар само).
* Микс цел добредојдовте,OEM цел добредојдени.Ние ќе се обидеме да се биде најдобар. Не дополнителни информации
Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот ( за избрани земји само) од DHL/ФЕДЕКС/EMS/UPS-от и слично, но во продавачот практично опција само, како што некаде има многу ограничени одбирање options дуо на ИАТА политика на литиум батерија.

Други карактеристики

сертификација:
CE
Бренд Име:
HRTC
Моторни:
Brushless
Големина На Тркало:
16
Број На Модел На:
tl04
Напојување:
Литиум Батерија
максимална брзина:
Номинална Патникот Капацитет:
Две Седиште
Свитлива:
Yes
Рамка Материјал:
Јаглероден Челик
Опсег на Моќ:
31 - 60 км
Напон:
48V
Стил:
мултифункционален тип
Wattage:
200 - 250w

Најдобри понуди