• Неодамнешно
  • -45 %
SAHOO 4pcs Планински Велосипед Поправка Алатка Колекции Велосипед Синџир Removel/Заградата Смена/Freewheel Смена /Чудак Puller Смена

SAHOO 4pcs Планински Велосипед Поправка Алатка Колекции Велосипед Синџир Removel/Заградата Смена/Freewheel Смена /Чудак

DEN 768.00
DEN 1395.36

Количина на стоки
Тековен

Опис на производот Сосема Нов и висок квалитет на Материјалот : 45 # јаглероден челик, црна површински третман. Лесно да се носат и лесен за употреба Тежина : околу 35g Боја : Црна Димензии : околу 28 x 27 x x x x 27 mm Внатрешен дијаметар : за 19.6 mm Место на Потекло : Кина Функција : Flywheel за демонтажа, картичка лета, rotodyne. Пакетот Вклучува : 1 Pcs×Велосипед flywheel алатка Забелешка : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име
Опис на производот Материјал : Алатка Челични, Пластични Тежина : околу 205 грама Пакет : 1pcs Забелешка : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име
Опис на производот Планински Велосипед Чудак Puller Отстранување Поправка Алатка Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет на Погоден за плоштадот заострените чудак поставува Продолжен ejector за отстранување на синџир-прстени и чудак Лесно да се инсталира и користи. Универзална велосипед чудак puller. Тоа е идеален за секој дом велосипед механичар. Неопходна алатка за надворешна велосипедизам Практични и поудобно. Ви помага да добиете надвор од неволји Брз Вие само треба прилагодливи spanner или 5/8 или 16mm spanner, а потоа : 1. Отстранување на гром во минута рака 2. Завртка долниот црна дел на алатката во минута додека тесна 3. Завртка и продолжи да се стегне сребро дел на алатката додека чудак почнува да се движи Спецификација : Item големина : 79*21mm Нето тежина : 117g Забелешка : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име
Опис на производот Велосипед дното заградата отстранување алатка, со 20 заби, што се користи за да се размонтираат велосипед дното заградата. Усвојување на високо цврстина јаглероден челик, никел позлатен површински третман, многу издржливи. Лесно да се носат и продавница. Мора да се алатка за циклус ентузијасти. Карактеристики : Материјал : Јаглероден челик Боја : Сребро Големина : 3 * 5cm / 1.2 * во 2.0 (D * H) Тежина : 110g Забелешка : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име
Опис на производот Забелешка : Русија клиент ве молиме пополнете го целосно име

Други карактеристики

Бренд Име:
SAHOO
Тип:
Алатка Колекции
боја:
црна,сребрена,црвена
Тежина:
467g
Пакување:
Мало ознаки & Polybag
Потекло:
Произведено во Кина (Копно)

Најдобри понуди