• Неодамнешно
  • -39 %
Phtxolue 2017 Лето Велосипедизам Џерси Жените Дише Mtb Планински Велосипед Велосипед Носат Кошула Велосипедизам Облека QY0324

Phtxolue 2017 Лето Велосипедизам Џерси Жените Дише Mtb Планински Велосипед Велосипед Носат Кошула Велосипедизам Облека

DEN 521.00
DEN 853.44

Количина на стоки
Тековен

Жените големина : Џерси(cm) XS S M L XL XXL XXXL 4 XL Градите 83 89 93 97 101 105 109 113 Ракав 33 34 35 36 37 38 39 40 Пред должина 47 48.5 50 51.5 53 54.5 56 57.5 Назад должина 60 62 64 66 68 70 72 74 - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Висина(cm) 155-160 160-165 165-170 170-175 175-180 180-185 185-190 190-195 Тежина(kg) 45-50 50-55 55-65 65-70 70-75 75-80 80-85 85-90
Големина на табела е само за референца.ние се мери со рака.Постојат 2-2.5 cm грешка
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 3 дена од денот на нарачката. Случај и Повратни информации, Ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Никакви проблеми,ве молиме не двоумете се да не контактирате во прв пат пред да се ОТВОРИ СЛУЧАЈ напушти или Неутрални / Негативни Повратни информации, со помалку од 4 ѕвезди оценка, ние секогаш се обидуваме се потрудиме да се реши тоа за вас! Враќање За неисправни или погрешно објекти примени : Купувачи мора да го пријави на Продавачот во рок од 7 дена по примена на стоки. За неисправни објект, Купувачи мора да испрати со е-маил на фотографии укажува на површина и состојба на дефекти. По признавањето од страна на Продавачот, објектот мора да се врати во рок од 7 дена од него. Вистински поштарина за враќање, како и трошоците за повторно испраќање на замена на објектот ќе се на товар на Продавачот. За размена на големини : Ние може да прифати размена на големини кои се предмет на нашата берза за достапноста. Доколку бидат прифатени, Купувачите мора да се врати предметот на сопствените трошоци. Купувачите треба да го плати превозот и ракувањето надоместокот што се рекламира во нашата листата за повторно испраќање на нов објект. За бесплатен превозот предмети, Продавачот ќе го наплати вистинските превозот тарифа за повторно испраќање. Стоката мора да се врати непроменети, без да носи или да се користат, и со неговите оригинални записи и пакување. Нема размена или се враќа ќе бидат прифатени за која било причина, освен погоре. Ве молиме контактирајте со нас за детали прво пред вашата акција! Пратката Стандард на Услуги : Кина Пост Воздух Mail на светот, USPS во САД, двете trackable. Експедитивни Услуги : Кина пост EMS,trackable на веб на Кина Пост ЕМС. Ве молиме пополнете вашата адреса за испорака со контакт телефонски број,особено Русија купувачот,ве молиме потврдете го вашето име и презиме. Време на испорака : превозот време за време на Сезона ќе биде подолго од вообичаеното. започнете

Други карактеристики

Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Краток
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Патент Должина:
Целосна Патент
Бренд Име:
PHTXOLUE
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-Pilling,Анти-Смалуваат,Анти-пот,Џебови,Анти-Навремено
Сезоната:
Есен,Лето,На Пролет
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
Џерси
Број На Модел На:
QY0324 Велосипедизам Џерси Жени
боја:
QY0324 #Фото Боја

Најдобри понуди