• Неодамнешно
  • -31 %
Weimostar Долг Ракав Велосипедизам Џерси Мажите Велосипед Тим Трки Спортски Велосипедизам Облека Полиестер Патот mtb Велосипед Џерси Велосипед Облека

Weimostar Долг Ракав Велосипедизам Џерси Мажите Велосипед Тим Трки Спортски Велосипедизам Облека Полиестер Патот mtb

DEN 913.00
DEN 1323.84

Количина на стоки
Тековен


Нашите Велосипедизам Џерси е Азија Големина Помала од Европска Големина, Така Што Треба да се Избере Една Многу Поголема Големина.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Answer : ___________________________ Note :
1) ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред ставање на вашата цел и ве молиме овозможи неколку сантиметри се разликуваат поради прирачник за грешка при мерење.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми со најдобри услуги на клиентите.
Ако не знаете како да се избира ,не двоумете се да ме контактирате
Ви благодариме за вашето внимание !
Weimostar Долг Ракав Велосипедизам Џерси Мажите Велосипед Тим Трки Спортски Велосипедизам Облека Полиестер Патот mtb Велосипед Џерси Велосипед Облека Maillot Roupa Де Ropa Ciclismo
Материјал : Полиестер
Боја : Како Што Е Прикажано
Е Применливо : Велосипедизам, Игралишта Спортски
Висок Квалитет, Дише, Удобно Возење Велосипед Возење Велосипед Дресови Одговара
Ова е еден дел од Велосипедизам Џерси , не се содржани Велосипедизмот Кратко .
Повеќе дише, брзо се исуши,и еластична. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Погодна за долги и кратки јава, ноќно возење, благи крос-кантри,и кратко растојание трки велосипед.
2) боја може да биде малку поинаков од реалниот поради светла или различни seetings на вашиот гледање на екранот, ако имате било какви прашања во врска со нашите предмети, ве молиме контактирајте го нашиот персонал за услуги на клиентите. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Тип На Објект:
Дресови
Спорт Тип:
Велосипедизам
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Бренд Име:
weimostar
Патент Должина:
Целосна Патент
Функција:
Брз Сува,Дише,Анти-пот,Џебови
Сезоната:
есен,пролет
Материјал:
Полиестер
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
Велосипедизам Облека ,Велосипед Џерси
Ткаенина Тип:
Џерси

Најдобри понуди