• Неодамнешно
  • -40 %
Tanpell v деколте, долга вечер фустан црвено beaded капа ракави кат должина линија фустани евтини жените империја формално плус вечер gown

Tanpell v деколте, долга вечер фустан црвено beaded капа ракави кат должина линија фустани евтини жените империја формално

DEN 1735.00
DEN 2891.52

Количина на стоки
Тековен


Tanpell v деколте, долга вечер фустан црвено beaded капа ракави кат должина линија фустани евтини жените империја формално плус вечер gown

Други карактеристики

НИ Големина:
8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
tanpell
Моден Елемент:
едноставна
Деколте:
V Деколте
Sleeve Должина(cm):
Краток
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading
Половината:
Империја
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Свила,Памук
Број На Модел На:
412013
is_customized:
No
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Назад Детали:

Најдобри понуди