• Неодамнешно
  • -5 %
Облека Де Roiree Двојно Рамо Едноставна Солидна Боја Pleat Chiffon Долги Вечерни Фустани Мајка На Невестата Се Облекуваат

Облека Де Roiree Двојно Рамо Едноставна Солидна Боја Pleat Chiffon Долги Вечерни Фустани Мајка На Невестата Се Облекуваат

DEN 1592.00
DEN 1675.20

Количина на стоки
Тековен


Спецификации :
*Првиот-класа Chiffon ткаенини
*дизајнер свадба/невестата фустани
*Custom sizes & бои
* НЕМА MOQ ,1piece е, исто така, ја прифати
* Брза испорака (во рок од 3 до 7 работни дена)
*Вез Кат-Должина Chiffon и сатен свадба се облекуваат(било која големина/боја)
*Прилагодено Деверуша фустан
Панорама на венчаница,Само за вас !!!
Дојди На мојот Пријател!!
Големина на табелата :
НИ Големина 6 : (Големина S) Биста : 80СМ половината : 63 CM НИ Size 8 : (Големина M) Биста : 84cm Половината : 67cm НИ Size10 : (Големина L) Биста : 87cm Половината : 70cm НИ Size 12 : (Големина XL) Биста : 90cm Половината : 74cm НИ Големина 14 : (Големина XXL) Биста : 93cm Половината : 77cm
НИ Големина 16 : (Големина 3 XL) Биста : 96cm Половината : 80см
слика ВИСТИНСКА СЛИКА ПОКАЖУВА
Различни БОИ ПОКАЖУВА

Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Бренд Име:
LOVSKYLINE
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading,Sequined,Шема,Кристал,Sashes
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Бамбус Влакна
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
No
Фустани Должина:
Кат Должина
Ткаенина Тип:
Chiffon
Половината:
Природни
Функција:
Анти-Статички,Дише,Хемиско Чистење,Еко-Пријателски,Плус Големина,Перат
Тип На Објект:
свадба фустан
испорака:
EMS,UPS-от,DHL,Fedex и TNT
Сезоната:
сите годината
Големина:
Customed, plus. stand
Количина(MOQ):
1 парче е, исто така, ја прифати
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копно)

Најдобри понуди