• Неодамнешно
  • -20 %
CX СЈАЈ V ВРАТОТ beading секси сирена труба долги вечерни фустани облека де соаре долго матурска партија се облекуваат Vestidos

CX СЈАЈ V ВРАТОТ beading секси сирена труба долги вечерни фустани облека де соаре долго матурска партија се облекуваат

DEN 2304.00
DEN 2879.52

Количина на стоки
Тековен

добредојде!
За вас одговара фустан.Ве молиме мора да мерка со лента како што е подолу пример слика.Само носат тенка градник за да се измери.Прати во ред како што следи :
1) Целосна Биста : CM
2) Половината : CM
3) Колковите : CM
4) Висина (См без shose) : CM

Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Деколте:
V Деколте
Вграден Градник:
Yes
Број На Модел На:
1493
Вистински Слики:
Yes
Декорација:
Beading
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер,Ацетат,Spandex
Sleeve Стил:
Резервоар
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Моден Елемент:
Илузија
is_customized:
No
Ткаенина Тип:
Џерси
Фустани Должина:
Кат Должина
Силуета:
Труба / Сирена
Бренд Име:
CX СЈАЈ
Половината:
Природни
Слика Тип:
Вистински Слики вечерни фустани

Најдобри понуди