• Неодамнешно
  • -18 %
Убавина-Емили Appliques Чипка А-линија vestido noche de Розова Вечер Фустани 2017 Партија Пром Фустан Формален Повод Фустани

Убавина-Емили Appliques Чипка А-линија vestido noche de Розова Вечер Фустани 2017 Партија Пром Фустан Формален Повод

DEN 2400.00
DEN 2927.04

Количина на стоки
Тековен

А Ако ви се допаѓа нашите производи, ве молиме да ја додадете нашата продавница на "Моите Омилени" листа. ќе ви 20%-30% restock надоместокот за не-qualiy се врати. Слонова коска Оглавник Принцеза бал Свадба Фустани Луксузни Кристал Свадба Наметки Со Долг Воз Luxo Cristal vestidos де casamento
.Во текот на посебен празник како Кинески Фестивал Одмор,Национален Празник на превозот време ќе биде малку подолг. Топ Притискање на А.
Уникатен Дизајн
Поседуваат тим на креативни дизајнери, имаме изградено свои брендови (Miama за Свадба Dreses и Rani за Формално Наметки). Фустан Дизајнирање 2. Висина ( од врвот на главата до подот без чевли) : _____ Ако не знаете како да се измери ве молиме контактирајте со нас.
Забелешка : Ако ви треба други бои, ве молиме, изберете "Други боја" или "Повеќе Боја" боја на опција, а потоа ја напушти боја број во цел забелешка. Ако имате било каков проблем, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Aliexpress порака, ние ќе ви одговори на вашата е-пошта во рок од 24 часа ( освен за викенди и празници). Обично тоа ќе трае околу 3-5 недели по Воздушен Mail да повеќето земји. Ние ќе ве остави позитивни повратни информации по вашата исплата. Досега, ние дизајниравме над 600 стилови, кои се ексклузивни за да Milanoo.
Парична Казна Квалитет
Со тим на стручни dressmakers, ние сме во можност да ги користат најдобрите производство техники за да се создаде вашиот фустан. Под Притисок 7. Моделот На Одлуки 3. Тука ние се нудат бесплатни модификација за да не се вклопуваат. Рамо до рамо : ______
5. Половината : _________
3.
Стил Разновидност
Дојдовме блиска соработка со различни фустан произведува, гарантирање огромна колекција на стилови за клиенти' избор. Рамо до подот (со чевли на) : ________
6.
Голема Цена
Со доставување фустани директно од фабриката на клиентите, имаме трошоците и оперативни расходи контролира за да се најголемите прошири, осигурувајќи нашите клиенти да добијат повеќето вредност надвор од нашите производи.
Поврзани производи Референца Фото Вистински Фотографии
Мерење Предупредува
Ако сакате тоа да се сопствени направени ,ве молиме понуда мерења на следниве покажува!
1.( Големина прашање не припаѓаат на квалитетот прашање) В ве Молиме да ни овозможи следење на број, специфична причина за враќањето на бегалците и вашиот ПРОЕКТ. Биста : __________
2.Овие трошоци се купувачот 's одговорност. Повратни информации е многу важна за нас.

Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Број На Модел На:
HS70713
Sleeve Стил:
Исклучување на Рамо
Деколте:
V Деколте
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Декорација:
Pleat,Beading,Appliques
Вистински Слики:
Yes
Половината:
Империја
Воз:
Понесете Воз
Ткаенина Тип:
Чипка
Бренд Име:
Убавина-Емили
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Материјал:
Микрофибер
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани

Најдобри понуди