• Неодамнешно
  • -35 %
VENSANAC 2018 V Вратот Sequin Долго Сирена Вечер Фустани, Елегантен Партија Чипка Половина Ракав Шема Патент Назад Пром Фустани

VENSANAC 2018 V Вратот Sequin Долго Сирена Вечер Фустани, Елегантен Партија Чипка Половина Ракав Шема Патент Назад Пром

DEN 3058.00
DEN 4704.00

Количина на стоки
Тековен


За НАС
1. Сите предмети вратени мора да ги содржи сите оригинални материјали за пакување. Меѓународни Купувачи? Ве Молиме Имајте Во Предвид :
a : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Следново е приближна на превозот време за различни региони за Воздух Mail :
Земјата Време На Испорака
Работни Дена (не вклучувајќи празник) 5-7 8-11 12-14 15-19 20-22 >22
Работни Дена + Сабота + Недела 5-9 10-15 16-20 21-25 26-30 >31
Сад го Оценувате (точка пристигна) 5 .Светот
2.0% Наплата
Германија го Оценувате (точка пристигна) 11.Ние гарантираме 100% задоволството на клиентите.Ве молиме контактирајте со нас да се бара враќање во промет.
Вид Забелешка
Не остави Негативни повратни информации без да се бара од нас за да им помогнеме. За Воздух Mail : поголемиот дел од земјите во рок од 10 до 20 работни дена.1% Наплата
Франција го Оценувате (точка пристигна) 10.7% Наплата
7. Ако сеуште не сте добиле одговор по 24 часа, ве молиме проверете на спам на вашата e-mail сандаче. Многу продавачи на снабдување со сивиот пазар, Ние гарантираме дека нашите производи се сосема нови, службено лице и првиот-класа на квалитет. Ако вашиот објект не е како што е опишано или погрешни кога ќе примите тоа ние ќе го замени тоа за вас без дополнителни трошоци.
International shipping
1. освен Западна европа ,Африка .Време на испорака :
Од Воздухопловната/Airparcel : Генерално, за 7-21 Работни дена (Бесплатен Превозот)
Од Express : Општо земено, околу 4-6 работни дена
3. Повратни информации е нашиот живот, пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации, ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение.)
5 : ако не сте се примени на објект за Време на Испорака , ве Молиме контактирајте со нас преку е-маил ако имате било какви прашања ,нормално, вашиот e-mail ќе се одговори во рок од 24 Часа.
б : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ние се стремиме да одговориме на сите пораки што е можно побрзо. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдоброто решение од страна на комуникација.Ние се надеваме да се развијат силна, долготрајна, взаемно корисни односи со вас.
Повратни информации
Со цел да ви обезбедиме подобра услуга, ве молиме однесувајте се кон трансакцијата праведно.

Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Повод:
Формално Вечер
Тип На Објект:
Вечерните Фустани
Декорација:
Sequined,Шема,Чипка
Моден Елемент:
Контраст Боја
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Редовни
Воз:
Никој
Материјал:
Полиестер
Ткаенина Тип:
sequin
Половината:
Природни
Бренд Име:
VENSANAC
Вистински Слики:
Yes
Sleeve Должина(cm):
Половина
Силуета:
Труба / Сирена
Број На Модел На:
32221
Деколте:
V Деколте
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина

Најдобри понуди