• Неодамнешно
  • -20 %
Топла 2017 Тетоважа Водоотпорен Не-стап Мат Течен Кармин Голи Боја Усна Сјај Шминка Алатки Batom Црвена

Топла 2017 Тетоважа Водоотпорен Не-стап Мат Течен Кармин Голи Боја Усна Сјај Шминка Алатки Batom Црвена

DEN 42.00
DEN 52.32

Количина на стоки
Тековен

Caratteristica : 100% brandnew и Висок квалитет. Боја : Како на сликата покаже Нето Тежина : 18g Пакетот Вклучува : 1 парче Забелешки : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината. 2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.

Други карактеристики

Бренд Име:
МИС РОУЗ
НЕТО-WT.:
16g
Корист:
Хидратантен,Други,Хранливи
Број На Модел На:
Мат Течен Кармин
Количина:
1 Парче течен кармин
Состојка:
течни усна
Големина:
Full Size
Тип:
усна сјај

Најдобри понуди