• Неодамнешно
  • -18 %
Vitoki Бебе Играчка Девојка Момче DIY Ткаење Крпа Едукативни Играчки рачно изработени Плетење Алатки За Градинка Рано Образование

Vitoki Бебе Играчка Девојка Момче DIY Ткаење Крпа Едукативни Играчки рачно изработени Плетење Алатки За Градинка Рано

DEN 55.00
DEN 66.72

Количина на стоки
Тековен


Опис : Не-токсични и еколошки материјали, светла боја. Рачно ткаење може да се посветам на децата боја за појавување и рацете на способност. Она што го добиле е материјал торба, треба DIY со себе. Погоден за градинка, почетокот на центар за образование. Добар помошник за секое семејство да се посветам на децата самостојно.
Карактеристики : Боја : Како на сликата покаже Материјал : Не-плетени Соодветна возраст над 2 години стар Стил : Многу Стил ( испратени од страна на случаен избор) Големина : 15*20cm
Пакет содржи : 1 * DIY ткаенина, Ткаат Играчка
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 0.5-1 инч грешка поради прирачник за мерење.

Други карактеристики

Бренд Име:
Vitoki
Број На Модел На:
MX052
сертификација:
Кина уверение (3C),Европа уверение (CE)
Тип:
виножито хартија
Предупредување:
не се јадат
Возраст Опсег:
2~4 Години,5~7 Години,Раѓање~24 Месеци
Тема:
Животни & Природата,Спортски

Најдобри понуди