• Неодамнешно
  • -5 %
2001 9.11 Обединети Стоиме Напад Правда Forall Комеморативна Монета Колекција W20

2001 9.11 Обединети Стоиме Напад Правда Forall Комеморативна Монета Колекција W20

DEN 64.00
DEN 67.68

Количина на стоки
Тековен

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Сувенири уметност & колекционерски, бизнис подарок празник декорација подарок Ова е за една монета, слики претставуваат предната и задната Совршена за домашни предмети канцеларија уметност подарок Употреба : Уметност&Колекционерски,Бизнис Подарок.Дома Декорација Подароци. Answer : ___________________________ Note : Нашите производи се заштитени со пластична кутија, пластична кутија може да бидат оштетени за време на транспортот, бидете внимателни пред ставање на ред, Ако предвид тоа, ве молиме да се разбере. Спецификација : Материјал : Железо Боја : Како што е прикажано како слики Дијаметар : 4cm/1.57" (Прибл.) (референца еден јуани монета дијаметар : 2.5 cm) Дебелина : 0.3 цм/0.12" (Прибл.) Количина : 1 Pc Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 x Комеморативна Монета (без мало пакет)

Други карактеристики

Стил:
Модерна
Бренд Име:
OOTDTY
Техника:
Кастинг
Материјал:
Метал
Тема:
Луѓе
Година:
1840 & Порано

Најдобри понуди