• Неодамнешно
Masonic Автомобил амблемот Компас и Плоштад Г Значка 3D Мејсон Freemason MCE33 Големина 3

Masonic Автомобил амблемот Компас и Плоштад Г Значка 3D Мејсон Freemason MCE33 Големина 3

DEN 278.40

Количина на стоки
Тековен


Материјал : Цинк Легура
Големина : 7,6 cm или 3"
Masonic Автомобил Амблем пакување : 1pcs / opp вреќа
Превозот :
DHL,UPS-от,ТНТ,Fedex,EMS,E-ЕМС Изразат за превозот опции.Ако ви треба Изразат испорака начин,ве Молиме контактирајте ме за детали пред да се направи нарачката.
Царинската :
Јас ќе се прогласи вредност на стоката како вашето барање или пониска вредност да ги споделите со стоката помине вашиот царински повеќе лесно.Тоа е вашата должност да го исчистите на царината во вашата земја.Ако тарифниот се случува,Тоа е вашата должност е да се плати за нив.Ви благодариме за вашето разбирање.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивните orignal услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се rerurned, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.Купувачот ќе биде одговорен за shiping такси за да се вратите на предмети.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Други карактеристики

Тема:
Патриотизам
Бренд Име:
XZBN
Материјал:
Метал
Стил:
Народната Уметност
Регионален Функција:
Европа
Тип:
Цинк Легура
Тип На Производ:
Значка & Амблем
Техника:
обложено
Употреба:
Декорација, сувенири, итн
Тема:
Masonic
Место на Потекло:
Jiangsu, Кина (Копното
MOQ:
1pcs за Masonic Автомобил Амблем
ПОВРШИНА:
Електронски Позлата / алуминиум на
боја:
Кориснички Pantone бои
Стандард За Квалитет:
НИ Стандард

Најдобри понуди