• Неодамнешно
2 парчиња ПРИРОДНИ Полиран Коза Рог Фосилни Ammonite Douvilleiceras Мадагаскар

2 парчиња ПРИРОДНИ Полиран Коза Рог Фосилни Ammonite Douvilleiceras Мадагаскар

DEN 671.52

Количина на стоки
Тековен

Воздухот превозот (Ер превозот трае околу 15-20 дена,побрзо, но скапи)
3. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.
Јас испраќаат пакетите од Кина Пост.
Политика На Враќање
* Ако не сте целосно задоволни, pls контактирајте ме веднаш.
Превозот И Ракувањето Со
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број).
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате. * Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени. Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад.најбрзиот, но многу скапи)
4. Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние не можеме да ја примите вашата e-mail. Ние ќе се потрудиме да ви се задоволни.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Ве молиме бидете сигурни дека ќе испратите е-пошта до една точна e-mail адреса.
Услови
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот трае околу 18-30 дена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно.
Јас одговор пораки 7 дена во неделата.
Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 78g Должина mm Ширина мм Hight mm
Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање.

Други карактеристики

Бренд Име:
ganyi
is_customized:
Yes

Најдобри понуди