• Неодамнешно
  • -13 %
Берлин, Германија Карактеристики патување фрижидер налепници

Берлин, Германија Карактеристики патување фрижидер налепници

DEN 315.00
DEN 362.40

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
RGF
Лист Големина:
големи
Возраст:
> 3 години
Број На Модел На:
BXT015
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Сценско
Големина:
за 4-8cm

Најдобри понуди