• Неодамнешно
  • -15 %
Холандија може да ги ротира на ветерници Патување фрижидер налепници

Холандија може да ги ротира на ветерници Патување фрижидер налепници

DEN 362.00
DEN 426.24

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Тип:
Фрижидер Магнети
Бренд Име:
RGF
Лист Големина:
големи
Возраст:
> 3 години
Број На Модел На:
BXT015
Налепница Тип:
Магнетни Налепница
Спецификација:
Single-piece Package
Шема:
Сценско
Големина:
за 4-8cm

Најдобри понуди