• Неодамнешно
боја ФОСИЛИЗИРАНО ПОЛЖАВ AMMONITE МИНЕРАЛНИ ОД МАРОКО . МУЛТИ-БОЈА НА ОГНОТ

боја ФОСИЛИЗИРАНО ПОЛЖАВ AMMONITE МИНЕРАЛНИ ОД МАРОКО . МУЛТИ-БОЈА НА ОГНОТ

DEN 1775.52

Количина на стоки
Тековен

Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние не можеме да ја примите вашата e-mail. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.најбрзиот, но многу скапи)
4. EMS превозот (ЕМС трае околу 6-10 дена. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена. * Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате. Воздухот превозот (Ер превозот трае околу 15-20 дена,побрзо, но скапи)
3. Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата. Ве молиме бидете сигурни дека ќе испратите е-пошта до една точна e-mail адреса.
Јас одговор пораки 7 дена во неделата.
Превозот И Ракувањето Со
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број).
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
* Јас брод во рок од 3 работен ден по уплатата примена.
Објектот Се Објасни Име
Материјал
природни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина
200-230g
90-100mm Ширина 60-70mm Hight 20-30мм
Плаќање
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад.
Јас испраќаат пакетите од Кина Пост.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши. Тоа нормално ќе пристигне во 30 работни дена. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Други карактеристики

Тема:
Маскота
Регионален Функција:
Африка
Бренд Име:
ganyi
Материјал:
Органски Материјал
Стил:
Народната Уметност
is_customized:
Yes

Најдобри понуди