• Неодамнешно
  • -35 %
бесплатен превозот 10pcs/многу Дете Штракаат мода големи Дрвени maracas бебе играчка Партија Декорација трговија на големо

бесплатен превозот 10pcs/многу Дете Штракаат мода големи Дрвени maracas бебе играчка Партија Декорација трговија на големо

DEN 1148.00
DEN 1765.44

Количина на стоки
Тековен

Било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка. Обично, ако објектите се подолу 2kg, ние често Кина пост, ако над 2 кг, ние претпочитаат ПРОЗОРЦИ.
Повратни информации :
Ве молиме да ни даде позитивни повратни информации и добри детални продавачот рејтингот.
Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел не треба да плаќаат данок врз увозот, ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" со помала вредност, но тоа не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и не може да работен во некои земји со различни тарифни правила. Можете исто така да ги пратите
испорака на вашата нарачка и плаќање е само објави на доставувачот откако ќе потврдите дека сте го добиле цел.
новиот дизајн цртан филм дрвени maracas деца играчка
материјал : дрво
мешана боја
пакување & MOQ : 10pcs/многу
Ние брод стоката претежно преку EMS, DHL, UPS-от, хонг конг пост. Можете исто така да ги пратите
Превозот термин :
Ние брод стоката претежно преку EMS, DHL, UPS-от, хонг конг пост.
Плаќање :
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали. Обично, ако објектите се подолу 2kg, ние често Кина пост, ако над 2 кг, ние претпочитаат ПРОЗОРЦИ. Било увозни давачки или такси се на купувачот на сметка.
Ако имате било какви прашања во врска со производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате на,ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и среќен да биде вашиот оператор.
Плаќање :
Плаќање Преку Aliexpress Зачувам.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.(подобро да се плати со кредитна картичка за да ја Зачувам)
Aliexpress Зачувам која е една од водечките трети лица онлајн плаќање платформа од Alibaba Група.
Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел не треба да плаќаат данок врз увозот, ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" со помала вредност, но тоа не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на стоката и не може да работен во некои земји со различни тарифни правила. Зачувам ви овозможува да плаќаат безбедно на интернет без изложување на вашата кредитна картичка детали.Ако сте среќни со набавките тука,позитиви ќе бидат високо ценети.Ви благодариме. 100 % Задоволството На Гарантира .

Други карактеристики

боја:
multicolor
Карактеристики:
Образовни,Не-електрични
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
401
Бренд Име:
ZHI PENG
Материјал:
Дрво
Играчка Музички Инструмент Тип:
Handbell
Возраст Опсег:
< 3 години
Предупредување:
под 3 години
Тип:
Други
Количина:
1
Бои:
микс
Материјал:
Дрвени
Пакување:
10pcs/многу
Големина:
околу 19.5x6cm

Најдобри понуди