• Неодамнешно
  • -19 %
Дрвени Музички Инструмент Montessori Деца 'S Образовни Раното Детство Дрвени Играчки Рака Тропа Пијано Подарок за дете

Дрвени Музички Инструмент Montessori Деца 'S Образовни Раното Детство Дрвени Играчки Рака Тропа Пијано Подарок за дете

DEN 379.00
DEN 467.52

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[фото]-[0000] Производот Фотографии

Други карактеристики

Бренд Име:
Zalami
Тип:
Пијано
Пол:
Унисекс
Материјал:
Дрво
Играчка Тастатура Тип:
Младата Игра Тип
Чукам Пијано Скала:
8 Скали
Карактеристики:
Образовни,Не-електрични
Предупредување:
No
Играчка Музички Инструмент Тип:
Храмот Блок
Возраст Опсег:
> 3 години
Количина:
1

Најдобри понуди