• Неодамнешно
  • -24 %
9 Бои Палета Сенки Мат Трепет Сјајот На Очите Сенка Палета Водоотпорен Руменило Шминка За Убавина Козметички Нови

9 Бои Палета Сенки Мат Трепет Сјајот На Очите Сенка Палета Водоотпорен Руменило Шминка За Убавина Козметички Нови

DEN 141.00
DEN 184.80

Количина на стоки
Тековен


9 Бои Палета Сенки Мат Трепет Сјајот На Очите Сенка Палета Водоотпорен Руменило Шминка За Убавина Козметички
Карактеристики :
Тип : Сенката За Очи
Ефект : Водоотпорен / Вода-Отпорни, долготрајни, да Заличи, Лесно да се Носат
НЕТО WT : 3.5 G*9
Водоотпорен / Водоотпорен : Да
Крај : Сјај, Трепет, Мат
Боја : Како на објект прикажани
Производ големина : Полна големина
Пакет се вклучени : 1pc x Eye Сенка Палета
Како да го користат :
Применува тоа да масло бесплатни eyelids со сенката за очи четка.Ако сакате да го користите како висока светлина во прав, можете да го користите лицето четка 24s или 25s карактеристики потрајни
Производ вовед :
1 : Високо квалитетни состојки со свилен сјај бои, може да трае во текот на целиот ден!
2 : Преносни и лесен за употреба.
3 : совршен за било професионални салон или лична употреба!

Други карактеристики

Корист:
Водоотпорен / Вода-Отпорни,долготрајни,Природна,Лесно да се Носат
НЕТО-WT.:
3.5 G*9
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Заврши:
Сјајот,Трепет,Мат
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои
Број На Модел На:
Сенката За Очи
Количина:
1pc
Состојка:
Како што е прикажано
Големина:
Full Size
Земја/Регион на Производство:
Кина
сертификација:
GZZZ
GZZZ:
YGZWBZ
Сертификат Број:
xxx
Бренд Име:
МИС РОУЗ
Тип:
Сенката За Очи

Најдобри понуди