• Неодамнешно
  • -17 %
ФЛАМИНГО Триаголник Главата Облик на Веѓата Молив Природни Двојно Остро Долготрајни Лесно да се Носат Автоматско Eyebrowse Молив B1031

ФЛАМИНГО Триаголник Главата Облик на Веѓата Молив Природни Двојно Остро Долготрајни Лесно да се Носат Автоматско Eyebrowse

DEN 335.00
DEN 403.20

Количина на стоки
Тековен


Функција : Automatic Dual-раководител Еден триаголник главата и една четка главата Нема грутки 4 боја опции 3g Нето-Лесно да се обликуваат вашата веѓа Долго носење
Состојки : Хидрогенизирани соја масло, хидрогенизирани растителни масла, COPERNICIA CERIFERA восок, цинк стеарат, ланолин, talc, isopropyl myristate, восок, синтетички восок, C12-15 алкохол ethylhexanoate, Phenol ацетат, hydroxybenzoate, butylated hydroxytoluene, CI 77491, CI 77492, CI 77499, CI 77891
Слика од нашите клиенти :

Други карактеристики

Тип:
Веѓа Подобрувач
Бренд Име:
фламинго
Сертификат Број:
2015020652
Корист:
Долго-траен,Природна,Лесно да се Носат
НЕТО-WT.:
0.3 g
Големина:
Full Size
Број На Модел На:
B1031
Формулирањето:
Молив
Состојка:
Хидрогенизирани соја масло, хидрогенизирани растителни масла, COPERNICIA CERIF
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
сертификација:
GZZZ
Количина:
1pcs
Земја/Регион на Производство:
Кина

Најдобри понуди