• Неодамнешно
  • -10 %
Топла Продажба Око Шминка Поставите 15 Земјата Боја Мат Боја Сенки Палета Козметички Трепет Сенката за Очи Сочинуваат Комплет KE15#

Топла Продажба Око Шминка Поставите 15 Земјата Боја Мат Боја Сенки Палета Козметички Трепет Сенката за Очи Сочинуваат

DEN 125.00
DEN 139.20

Количина на стоки
Тековен

Опис 100% Сосема Нов & Висок Квалитет 15 бои палета сенки. Мат и shimmery око сенки обезбеди суптилни уште contoured ефект за секоја прилика. Сместен во шик црни преносни хард случај. Големина на : 10.4*8.2*1.1 cm Тежина : 60g Пакет се вклучени : 1 x Сенки Palett

Други карактеристики

Тип:
Сенката За Очи
Заврши:
Сатен,Сјајот,Трепет,Светлечки,Сончева,Мат,Природни
Корист:
Долго-траен,да Заличи,Лесно да се Носат,Водоотпорен / Вода-Отпорни,Природни
Количина:
1200
Бренд Име:
popfeel
Број На Модел На:
Сенки Палета 5
Големина:
Set
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
НЕТО-WT.:
30g
Единствена боја/мулти-боја:
Над осум бои
Состојка:
Пигмент блескава сенки Pallete

Најдобри понуди