• Неодамнешно
  • -9 %
3D Влакна Маскара Долга Црна Водоотпорен Црна Маскара за Јачина на Виткање Eyelash Продолжување Шминка Козметички Маскара Течни 8818

3D Влакна Маскара Долга Црна Водоотпорен Црна Маскара за Јачина на Виткање Eyelash Продолжување Шминка Козметички Маскара

DEN 63.00
DEN 69.60

Количина на стоки
Тековен

Опис : Сосема нов и висок квалитет Водоотпорен и долготрајни Nake вашиот eyelash повеќе убави Преносни големина, лесно да се носат. Погоден за професионална употреба или домашна употреба. Голема убавина сочинуваат алатки Карактеристики : Производот е Тип : Маскара Боја : Црна Ефект : долготрајни Нето Тежина : 10 g Предност : Водоотпорен Пакет Содржина :
1 x Eyelash Маскара

Други карактеристики

Тип:
Маскара
Корист:
Брзо/Брз Сува,Крем,Виткање,Издолжување,Природни,Дебели
Количина:
10000
НЕТО-WT.:
10 g
Број На Модел На:
маскара трепките
Големина:
Full Size
Состојка:
маскара за јачина на изразат колосална
Бренд Име:
popfeel
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes

Најдобри понуди