• Неодамнешно
  • -38 %
Кармин Кина Секси Бои Усна Боја Водоотпорен Долготрајни Лесно да се Носат Материјал Шминка-

Кармин Кина Секси Бои Усна Боја Водоотпорен Долготрајни Лесно да се Носат Материјал Шминка-

DEN 57.00
DEN 92.64

Количина на стоки
Тековен


3) Наредби обработуваат во рамките вети дена по уплатата верификација.
6) УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена ќе биде на купувачот цена. (Освен некои земји и APO/FPO)
2) S&H НЕ се вклучени ДАВАЧКИ, купувачите ќе бидат одговорни за било каква локалните даноци или други увозни давачки.
Лесно да се Носат Цврстиот Мат Кармин Жешки Секси Бои Усна Боја Мат Кармин Водоотпорен Долготрајни Усна Сјај Усна
Спецификации :
Обезбедува богата боја во мат финиш за целодневно носење.
За Повратни Информации
Ние одржување на високи стандарди на квалитет 5 ЅВЕЗДИ, и се стремиме за 100% задоволството на клиентите!
Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.
Тип : Усна Сјај
Пол : Жените
Повод : Забава, Шопинг, Датира, Клуб, кафуле, Паб, итн
Карактеристики : Мат, Долготрајни, Естетската Убавина
Нето : 7. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрален или негативен фидбек.
7) Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 39 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Враќање & Наплата
1) Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.
Не држи чаша, не згаснат, на вашите усни им дава секси изглед подготвена да го заведе секој.

Други карактеристики

Состојка:
рицинус
Земја/Регион на Производство:
Кина
боја:
мешана боја
Број На Модел На:
20779
НЕТО-WT.:
7.5 ml
Количина:
1pcs
Бренд Име:
poseida
Тип:
Кармин

Најдобри понуди