• Неодамнешно
Бања Солидна Месинг Хром 4Pcs Водопад Када Тапа Поставите Црна 4 Дупки Топла и Ладна Вода Миксер Тапа Допрете Бања Производи

Бања Солидна Месинг Хром 4Pcs Водопад Када Тапа Поставите Црна 4 Дупки Топла и Ладна Вода Миксер Тапа Допрете Бања Производи

DEN 7569.60

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Број На Модел На:
2424
Функција:
Ладна и Топла
Тип:
Фиксна Поддршка Тип
Бренд Име:
Shamanda
Број на Рачки:
Двојна Рачка
Површински Третман:
Полиран
Големина:
Стил:
Современа
Површина По Завршувањето:
Хром
Ладно/Топла Вода Контрола Тип:
Единствен Носител На Двојна Контрола
Вентил Core Материјал:
Керамички
Материјал:
Дувачкиот
Заврши:
Хром
Стил:
Современа
Место на Потекло:
Guangdong,Кина(Копно)
Тип:
Бања & Туш Чешми, Када Тапа
Инсталација Тип:
дек монтирани
Бања & Туш Тапа Тип:
Дек-Монтирани B & S Чешми

Најдобри понуди