• Неодамнешно
  • -47 %
20 Круг Urtain со Светлина Сокриени Вградени во Ѕидот Thermostatic Туш ЛЕКОВИТАТА Вода Колона 2mm Ултра-Тенок Туш Тапа Одговараат на

20 Круг Urtain со Светлина Сокриени Вградени во Ѕидот Thermostatic Туш ЛЕКОВИТАТА Вода Колона 2mm Ултра-Тенок Туш Тапа

DEN 23812.00
DEN 44928.00

Количина на стоки
Тековен


20 " Круг Urtain со Светлина Сокриени Вградени во Ѕидот Thermostatic Туш ЛЕКОВИТАТА Вода Колона 2mm Ултра-Тенок Туш Тапа Одговараат на
Кликнете на следниве производи , поголем попуст : туш панел,туш сет,thermostatic туш панел,chuveiro,thermostatic туш,огледало,thermostatique поставите де туш,inbouw doucheset,поставете де туш thermostatique led,термостат,предводена туш панел,Сокриени Thermostatic Туш Поставите SUS304 огледало панел со LED Shower Hhead 20" На Врнежи претежно облачно Спреј БАЊАТА со Рака Туш Главата
туш панел,туш сет,thermostatic туш панел,chuveiro,thermostatic туш,огледало,thermostatique поставите де туш,inbouw doucheset,поставете де туш thermostatique led,термостат,предводена туш панел,Сокриени Thermostatic Туш Поставите SUS304 огледало панел со LED Shower Hhead 20" На Врнежи претежно облачно Спреј БАЊАТА со Рака Туш Главата
Гаранција Картичка :
20 " Круг Urtain со Светлина Сокриени Вградени во Ѕидот Thermostatic Туш ЛЕКОВИТАТА Вода Колона 2mm Ултра-Тенок Туш Тапа Одговараат на

Други карактеристики

Материјал:
Дувачкиот
Број На Модел На:
HM-850011
Бренд Име:
hm
Површина По Завршувањето:
Хром Позлатен
Туш форма:
Круг
СПА LED Туш Поставите Функцијата за 1:
врнежи од дожд туш
Thermostatic Туш Поставите Fucntion 2:
ЛЕКОВИТАТА Вода Колона
Туш Поставите Функцијата 3:
рака туш главата
Туш Fucntion 4:
LED Туш Главата Функцијата 5:
Бања & Туш Чешми Функција 6:
LED Туш Функција 7:
Туш Главата, Промена На Бојата:
за КОНТРОЛА на температурата
Бања Тела Проток На Вода:
14-18L/МИН
Тип:
Бања Туш Чешми туш панел туш поставите thermostatic туш panel

Најдобри понуди