• Неодамнешно
Бесплатен превозот Автомобил Авто Гуми Алуминиумски Воздух Матични Вентил Капи Тркала Херметички Завртка Покрие Прашина Сина

Бесплатен превозот Автомобил Авто Гуми Алуминиумски Воздух Матични Вентил Капи Тркала Херметички Завртка Покрие Прашина

DEN 191.04

Количина на стоки
Тековен


започнете
крајот Автомобил Авто Гуми Алуминиумски Воздух Матични Вентил Капи Тркала Херметички Завртка Покрие Прашина Сина
Карактеристики : Висок квалитет на Алуминиум вентилот на гумата матични капи се направени за сопствени мода и безбедноста целта. Направен од висок квалитет на хром Алуминиум Универзална одговара за сите возила Количина : 4 парчиња на вентилот на Гумата Матични Капи 100% сосема нов,лесно да го инсталирате Најдобри декорација и заштита за вашиот автомобил Мало пакување вклучени Вентил капа : Должина : 12mm,со Дијаметар : 9mm Боја : Bule
Пакет се вклучени : 4 X Гуми джантите Матични Воздушен Вентил Капи
Ако имате проблеми со следново прашање ве молиме Контактирајте со Нас веднаш ! Вие не задоволство објектот квалитет Точка не одговара на вашиот мотоцикл совршен Објектот не може да се постигне вашите очекувања објектот arriver бидат скршени да не примите објектот Парцели Изгубиле Добие погрешен точка ве Молиме не грижете се !!! Ние сме искрени дилери ,ние ќе се трудиме да ги реши сите ваши проблеми додека сте задоволни.
ПРЕВОЗОТ
1. Сите предмети ќе бидат испратени од страна на USPS, Воздухопловната Парцела ,UPS-от ,DHL,TNT,EMS ,ПАТАРИНА .Ние ќе брод објектот преку различни превозот метод со цел износ и цел на телесната тежина .Поинаков начин, ќе имаат различни превозот обвиненија.
2. Ако одберете ја изразат испорака метод, ве Молиме да ни понудат вашиот телефонски број или вашата цел ќе биде одложен бидејќи на курир ќе им е потребно за испорака.
3 за време на Испорака зависи од дестинацијата и превозот метод што и да изберат, исто така, погодени од сопствени прием и други фактори.
Ве молиме љубезно ве молиме да го проверите времето за испорака и да им овозможи доволно време за испорака. Било проблем за испорака, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори случај или остави лош повратни информации. Ние веруваме дека можеме да работиме заедно за да се направи трансакција најдобри. Ви благодариме! Тука е испорака детали за :

Други карактеристики

Материјал:
Алуминиум
Бренд Име:
Gremlins
Број На Модел На:
Завртка Покрие Прашина Сина

Најдобри понуди