• Неодамнешно
TR415 /50 Парчиња/ Гуми вентили / воланот додаток Snap-In вентилот на Гумата Произлегува Кратка Црна Гума Најпопуларните вентил

TR415 /50 Парчиња/ Гуми вентили / воланот додаток Snap-In вентилот на Гумата Произлегува Кратка Црна Гума Најпопуларните

DEN 783.84

Количина на стоки
Тековен


Чист бакар гума TR415 цевки вентил, главниот вентил, вентил капа.
Пакување : 50 / пакет
Материјал : : чист бакар природна гума
Големина : 24 mm широк, база долго 42 mm
TR415 вентил база е голем, погодна за некои посебни тркала центар.

Други карактеристики

Бренд Име:
MANMAN
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
TR415

Најдобри понуди