• Неодамнешно
  • -11 %
4Pcs/set Кул Црни Капи Анти-Кражба Заклучување Гуми воздушен вентил капи За да Изберете ЛОГОТО #J-4759

4Pcs/set Кул Црни Капи Анти-Кражба Заклучување Гуми воздушен вентил капи За да Изберете ЛОГОТО J-4759

DEN 183.00
DEN 205.92

Количина на стоки
Тековен

100% Сосема Нов & Најдобар Квалитет. Количина : 4 ПАРЧИЊА вентил капи, 4pcs завртки и еден дел за стап Бои : Спорт Црно Материјал : Хром метал материјал Големина : Должината е 12mm(0.47") Дијаметар е 9mm(0.35") Тип : Автомобил Гума Вентили Матични Капа Лесно се инсталира,Само завртки на вентилот на гумата матични. Може да го замени оригиналниот лошо вентил капа на пневматик, а исто така ја покажуваат убавината карактеристика на пневматик Осветленост Дел Број : 4 Капи По Собата,тоа не е оригинален,тој е направен од страна на трети лица Драг Пријател : Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, ние сме продажба на висок квалитет на вентилот на гумата капи со автомобил логото, ве молиме љубезно ве молиме оставете порака за автомобил на логото сакате. Ако ви треба автомобил логото на листата, ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со мене, јас ќе ви испрати на листата soonest. Ви благодариме.

Други карактеристики

Број На Модел На:
J-4759
Бренд Име:
MOTOBOTS
Материјал:
Хром метални материјали

Најдобри понуди