• Неодамнешно
  • -13 %
Носорог Подесување 4PC 63mm Црно И Бело Решетки Шема Авто Амблем Тркало на Автомобилот Центар Капа За ОЗ Трки Superturismo WRCM 834

Носорог Подесување 4PC 63mm Црно И Бело Решетки Шема Авто Амблем Тркало на Автомобилот Центар Капа За ОЗ Трки Superturismo

DEN 542.00
DEN 623.52

Количина на стоки
Тековен


Носорог Подесување 4 PC 63mm Црно И Бело Решетки Шема Авто Амблем Тркало на Автомобилот Центар Капа За ОЗ Трки Superturismo WRC 834
Точка Законик
20213834
Тип
Тркала Центар Капи
Материјал
ABS Пластика
Големина
Надворешниот дијаметар - 63mm(+-1mm)
Внатрешен дијаметар - 56mm(+-1mm)
Боја/Крај
Хром/Црна
Пакување
Пена торба
Пакетот вклучува : 4 парчиња
Состојба
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Функција
100% Водоотпорни
Предност
Фабриката директно продажба
Ниска цена
Висок квалитет
Брза испорака
Најдобра по-продажба на услуги

Други карактеристики

is_customized:
Yes
Бренд Име:
Носорог Подесување
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Име На Модел:
63mm центар капа
Надворешниот Дијаметар:
63MM
Низ клипови дијаметар:
56mm

Најдобри понуди