• Неодамнешно
  • -13 %
CNC Злато Оска Блок Синџир Прилагодувач За Suzuki RMZ250 RMZ450 RMX450Z Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос Мотоцикл Трки Enduro Off Road

CNC Злато Оска Блок Синџир Прилагодувач За Suzuki RMZ250 RMZ450 RMX450Z Нечистотија Јама Велосипед Мотокрос Мотоцикл

DEN 834.00
DEN 959.04

Количина на стоки
Тековен

Не отворајте спор или остави негативни повратни информации лесно , ни веруваат и ни e-mail директно , сите прашања може да се решат. Ние покажа на превозот време на клиенти, па не е ни остави негативни повратни информации доколку вашиот пакет пристигна доцна, тоа е предизвикано од шпедиција. Јасни, Лесно Да Се Види На Вредноста Марки За Да Се Обезбеди Соодветна Тркала Усогласување.

Други карактеристики

Објектот Висина:
1.3cm
Име На Модел:
AB-S
Објектот Ширина:
4cm
Објектот Должина:
5.4cm
Тип На Објект:
Прирабници
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
2.5cm
Објектот Тежина:
0.2kg
Бренд Име:
CAKEN

Најдобри понуди