• Неодамнешно
  • -16 %
PULUZ Спорт Камера Додатоци 1/4 Нишка Tripod Планината Адаптер за GoPro HERO6/ 5/ 5 Сесија 4 3+ 3 2 1, Sony Акција Камера

PULUZ Спорт Камера Додатоци 1/4 Нишка Tripod Планината Адаптер за GoPro HERO6/ 5/ 5 Сесија 4 3+ 3 2 1, Sony Акција Камера

DEN 249.00
DEN 296.64

Количина на стоки
Тековен

Игра вашата зона. Планината придава на вашите брзо ослободување на камерата да било стандард tripod брзо. PULUZ се фокусира на дизајн, производство, маркетинг, и испорака на камерата додатоци, како што се камерата кафез, рачни стабилизатор, батерија зафат, tripod, фото студио додатоци и така натаму. Ви благодариме!
Животот лежи во движењата. Обично ќе брод нарачката во рок од 3 работни дена по вашата исплата е потврдено од страна на Ali Express. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален (3 ѕвезди) или негативни (1-2 ѕвезди) повратни информации. Ако не сте добиле вашата нарачка во рок од времето за испорака или ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. Ние брод на Ali Express' адресата само. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.4 cm Тежина 12g
1. Ве молиме одвојте неколку секунди за да се остави голем фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги. Ако сакате регистрирани превозот метод, ве молиме изберете Кина Пост Воздух Mail или Aliexpress Стандард Превозот кој чини околу $2. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, бесплатен превозот, може да биде само следи во Кина, но нема детали за следење на податоци во вашата земја. Вашето мислење е многу важен за нас и за сите купувачи.
12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ние имаме сопствено производство линии. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да имате среќен шопинг искуство тука. Силна техничка поддршка и добар квалитет на производите се гарантира. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Компатибилен со Повеќето Спорт Камера, како што се Go Pro HERO5 /5 Сесија /4 /3+ /3 /2 /1, Sony Акција Камера. Направени од високо квалитетна ABS материјал, издржлив да ја користите. Ние секогаш нудиме висок квалитет на производот на конкурентна цена и да се обезбеди добар сервис за вас. Овие трошоци не се вклучени во производот цена и превозот цена. 1/4 инчи тема tripod адаптер им овозможува да се качи речиси секој достапни на пазарот камера со tripod интерфејс за Go Pro месеци. Ние ќе ви одговори во рок од еден работен ден. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Ali Express сметка се компатибилни со вашиот превозот адреса пред да плаќаат. PULUZ е сигурен и доверлив бренд. Едноставно завртка тоа во вашата камера tripod приклучок и уживаат користење со голема разновидност на за Go Pro планината.

Други карактеристики

Пакет:
Yes
Бренд Име:
PULUZ
Број На Модел На:
PU309
Материјал:
Алуминиум
Употреба:
Дигитална Камера
Тежина (g):
12
Тип:
Користење за Велосипед
Одговара:
За GoPro HERO6/ 5 /5 Сесија /4 /3+ /3 /2 /1, Sony Акција Камера
Тип:
Може да Колокација со Велосипед Handlebar Адаптер Алуминиум Планината

Најдобри понуди