• Неодамнешно
Сива 10мм*30m Синтетички Крик Јаже, Јадица,АТВ Крик Реле,Брод Крик Кабел,UTV Крик Додатоци

Сива 10мм*30m Синтетички Крик Јаже, Јадица,АТВ Крик Реле,Брод Крик Кабел,UTV Крик Додатоци

DEN 5598.24

Количина на стоки
Тековен

Сива 10мм*30m Синтетички Крик Јаже, Јадица,АТВ Крик Реле,Брод Крик Кабел,UTV Крик Додатоци
1)Материјал : UHMWPE
2)Големина : 10мм*30m
3)Јаже делови : пвц ракав ,напрсток, ракави и отстранлив кука,тогаш другиот крај е повлечи и најлон обвивка како слика
4)Боја : Сива
5)сила : 15000lbs
6)пакување : 1 еден крик јаже
7)ние брод што обично во некои денови.ве молиме имајте во предвид тоа, ако може да почека.
8)за плаќање,ние, исто така, прифаќа paypal,western union.
9)Погодни за 10000-15000lbs електрични winches
10)имаме доверба за нашиот производ,ние веруваме дека тоа е пријатно изненадување ако се купи од нас.
11)Ако сакате да се препродава на нашите производи,ве молиме да ни испратите порака.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Име На Модел:
10мм
Објектот Тежина:
2.3kg
Материјал Тип:
uhmwpe,спектри
Објектот Должина:
30m
Бренд Име:
ЛИЦЕТО НАПРЕД СОНЦЕТО

Најдобри понуди