• Неодамнешно
4mm*15 милиони Портокал Синтетички Крик Јаже,АТВ Крик Линија 4mm,Kevlar Крик Јаже,Плазма Јаже

4mm*15 милиони Портокал Синтетички Крик Јаже,АТВ Крик Линија 4mm,Kevlar Крик Јаже,Плазма Јаже

DEN 767.52

Количина на стоки
Тековен


4mm*15 милиони Портокал Синтетички Крик Јаже,АТВ Крик Линија 4mm,Kevlar Крик Јаже,Плазма Јаже
Опис :
4mmx15m
Боја : Портокалова
Просечната Кршење Сила : 2000 кг.
12 купови плетенка јаже 100% чиста UHMWPE Влакна
Доаѓа со напрсток
Исклучително светлина, foats во вода
Лесно да се Справи со, Без Остри Frays
Добра Отпорност на УВ и Хемикалии
Работен под -20 степен centigrade
Ние сме производител,па откако ќе се направи плаќање,ние треба за 10days да се подготви на јаже, а потоа со брод од експрес.
Ние исто така снабдување fairlead,грабне блок,крик,led светло,ако треба цена на листата,ве молиме оставете ми порака.
Мило да се има соработка со вас,ние можеме да ве УВЕРАМ ќе ги задоволи со нашите производи.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Влечење Јажиња
Објектот Должина:
15m
Материјал Тип:
uhmwpe
Име На Модел:
4mm
Бренд Име:
ЛИЦЕТО НАПРЕД СОНЦЕТО
Објектот Тежина:
0.18kg
Автомобил Направи:
jeep,теренски,4wd,тркала

Најдобри понуди