• Неодамнешно
  • -40 %
Муслимански Макси Фустан Во Боја Абаја Долго Cardigan Облека Наметки Плус Големина Туника Поклони Услуга Musulmane Блискиот Исток И Исламската Облека

Муслимански Макси Фустан Во Боја Абаја Долго Cardigan Облека Наметки Плус Големина Туника Поклони Услуга Musulmane Блискиот

DEN 1224.00
DEN 2040.00

Количина на стоки
Тековен


Нови Домот Муслимански Абаја Фустан Beading Долга Облека Кимоно Jubah Рамадан Арапски Дубаи Турски Thobe Исламската Молитва Облека
Висок квалитет со најдобра цена
Топла продажба и удобно handfeeling
Само абаја се облекуваат,не се вклучуваат шамија
но, ако купат Муслимански Абаја фустан 3 парчиња или повеќе на нашата продавница(да може да се меша другите стил)
тогаш ние може да ви испрати Жените Hijabs(вредност 8$) како еден убав подарок.
1 : Боја може малку да се разликуваат поради различните екранот поставување 2 : не може да се 1-2cm разлики со упатство за мерење. 3 : Сите големина е азија големина,не НИ/Европска големина,ќе има 1-2 големина помала 4 : Единица : cm, 1 инч=2.54 см

Други карактеристики

Големина:
4XL, 5XL, L, M, S, XL, XXL, XXXL
Тип На Објект:
Абаја
Материјал:
Ацетат
Декорација:
Чипка
Број На Модел На:
a74
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Повик
муслимански фустан:
Абаја
Исламска Облека Hijab:
Исламската Burka
Муслимански Костим:
Turban Облека
Облека Саудиска:
Најновите Абаја Дизајн
муслиманска облека на жените:
долг ракав исламската фустан
djellaba:
облека musulmane
Облека Неврзан:
Kaftan Макси Фустан
Облека Арапските Поклони Услуга:
Турција Стил Бисер Фустан
Блискиот Исток Фустан:
Kaftan Caftan Исламската Абаја Облека
муслимански молитва облека:
Рамадан

Најдобри понуди