• Неодамнешно
2018 Пролет Лето Тенок Ретро Традиционален Кинески Облека Ориентална Облека Модели Vestido Ориентални Chines Cheongsam Qipao Фустан

2018 Пролет Лето Тенок Ретро Традиционален Кинески Облека Ориентална Облека Модели Vestido Ориентални Chines Cheongsam

DEN 1137.12

Количина на стоки
Тековен


[xlmodel]-[custom]-[17695]
[xlmodel]-[custom]-[17695]
[xlmodel]-[custom]-[17695]
[xlmodel]-[custom]-[17695]
[xlmodel]-[custom]-[17695]
[xlmodel]-[custom]-[17695]
[xlmodel]-[custom]-[8888] Desciption
Добредојдовте На Нашата Продавница !!
Точка Име : 2015 Пролет Лето Нови Ретро Традиционален Кинески Облека Ориентална Облека Модели Vestido Ориентални Chines Cheongsam Qipao Фустан
Answer : ___________________________ NOTE :
Боја : (Различни бои )
Големина : S M L XL XXL 3 XL 4 XL 5 XL
[xlmodel]-[size]-[9999] Големина на Табела
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL
Традиционален Кинески Облека:
Cheongsams
Материјал:
Памук,Лен
Број На Модел На:
Vestidos Cheongsam
Ткаенина Тип:
Волнени
Бренд Име:
Nagodo
Производот Категорија:
Cheongsam Vestidos Cheongsam
ткаенина име:
Високо Еластична Памук
Должина На Кинески Фустан:
Краток Фустан Кинески
Јака Тип:
стојат јака
Lapel Тип:
Surplice
Цепнатинки:
Ниска Цепнатинки
Погоден Сезона:
Зима, Пролет, Лето, Есен
Големина:
S, M, L, Xxl, Xl
Пол:
Женски

Најдобри понуди