• Неодамнешно
  • -20 %
Замена Количка Случај Тркала Додатоци,Casters Тркала Поправка,Тркала за Suitcases,Замена на Фабрика Багаж Тркала A39#

Замена Количка Случај Тркала Додатоци,Casters Тркала Поправка,Тркала за Suitcases,Замена на Фабрика Багаж Тркала A39

DEN 1113.00
DEN 1391.52

Количина на стоки
Тековен


Други карактеристики

Број На Модел На:
A39#
Тип:
тркала
Бренд Име:
Нови wenwen
Тежина:
0.35kg
Материјал:
Гума
1 пар:
1 Лево тркало и 1 Десно тркало
2 пар:
2 Лево тркало и 2 Десно тркало

Најдобри понуди