• Неодамнешно
8 Доктор торба рамка, Доктор чанта рамка

8 Доктор торба рамка, Доктор чанта рамка

DEN 2544.00

Количина на стоки
Тековен


8" Доктор торба рамка, Доктор чанта рамка
Количина : 10
Големина : 8"
Плаќање
Ние го прифаќаме Рок на плаќање од страна на Зачувам/Alipay,исто Така, Paypal и Т/Т.
Шип документот
1 . Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса полно име и точниот број на телефон
се точни, пред да плаќаат за тоа.
Ние не сме одговорни за било обичај должност .
2 . Испорака : Од DHL,UPS-от,EMS, FEDEX и TNT,Кина Пост Воздух Mail.
Ако изберете брод од DHL,UPS-от,FEDEX,ТНТ или ,тоа ќе трае 3-7 работни денови; Ако изберете EMS ,тоа ќе трае 7-9 работни денови; Ако изберете Кина пост воздухопловната,тоа ќе трае 15-37 работни денови.
3 . Испорака обично трае околу 15-25 работни дена. Поради варијација на поштенски услуги во различни области, некои области може да потрае малку подолго.И ние ќе се обезбеди следење на број за да можете да ги пратите на испорака детали.
Сите цени се прикажани во нашата продавница НЕ вклучува даноци, купувачот е одговорен за сите дополнителни трошоци настанати (ако ги има).
Враќање & Наплата
1. Било која недостасува или оштетување на производот, ве молиме контактирајте со нас пред да се отвори спорот. Ние ќе ви одговориме брзо,и да ви даде задоволително решение. Ви благодариме!
2. Ве молиме чувајте го производот во неговата оригинална состојба и да ги преземат фотографии како доказ за враќање на парите или замена.
3. Човекот-направени штета, се користи објектот не е прифатен.

Други карактеристики

боја:
Сребро.
Тежина:
20 gram
Тип:
се справи со
Бренд Име:
Rongxiao
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
КИП-853
Производи име:
чанта рамка
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Најдобри понуди