• Неодамнешно
  • -0 %
100pcs 50pcs Виножито рамен занитвам 20mm 8мм Главата Бакар Нозе Солидна Заковки сврзувачки елементи висококвалитетна Кожа Занаети Торби за чевли Studs

100pcs 50pcs Виножито рамен занитвам 20mm 8мм Главата Бакар Нозе Солидна Заковки сврзувачки елементи висококвалитетна

DEN 475.00
DEN 475.20

Количина на стоки
Тековен


Информации за производот Име : Занитвам Количина : 10pcs 50pcs и 100pcs См : 8mm 10мм 12mm 15mm и 20mm Материјал : Цинк легура Слика : Вистински фотографии Набавка : Фабрика директни

Други карактеристики

боја:
8мм 10pcs, 10мм 10pcs, 12mm 10pcs, 15mm 10pcs, 20mm 10pcs, 8mm 50pcs, 10мм 50pcs, 12mm 50pcs, 15mm 50pcs, 20mm 50pcs, 8mm 100pcs, 10мм 100pcs, 12mm 100pcs, 15mm 100pcs, 20mm 100pcs
Број На Модел На:
ZH903
Тежина:
3g
Бренд Име:
nolvo светот
Тип:
Занитвам
Материјал:
Цинк Легура

Најдобри понуди