• Неодамнешно
  • -6 %
слобода трајна шминка микро игла derma пенкало тетоважа кертриџ игли 12pin за трајна шминка 20pcs

слобода трајна шминка микро игла derma пенкало тетоважа кертриџ игли 12pin за трајна шминка 20pcs

DEN 1217.00
DEN 1295.04

Количина на стоки
Тековен


20 компјутери libertypermanent шминка игла 12pin тетоважа игли касети за дигитална слобода трајна шминка машина
Слобода игли за слобода на машина;
1 : Ова кертриџ игла е за слобода машина
2 : Пакување=12pin X20pcs
3 : ние, исто така, има и други димензии како што се 2rl,3rl,5rl,7rl,3f,5f,6f,7f,ве молиме контактирајте со нас ако ви требаат повеќе
Пакување;само 20 PCS 12 PINneedle
Слобода игли;

Други карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
т-слобода
Бренд Име:
мона
тетоважа игла големина:
12PIN
Слобода игла користи:
дигитална слобода машина
Тип:
кертриџ игли
Стил:
слобода тетоважа игла
За:
eyeliner за слобода машина

Најдобри понуди