• Неодамнешно
  • -5 %
1000pcs/многу Големо Црно ТЕТОВАЖА Игла Гума Grommets Брадавиците за тетоважа машина пиштол игли снабдување

1000pcs/многу Големо Црно ТЕТОВАЖА Игла Гума Grommets Брадавиците за тетоважа машина пиштол игли снабдување

DEN 753.00
DEN 792.00

Количина на стоки
Тековен


Поштенски и Превозот политика
(4)Ние ќе брод предмети да ви 1-2 работни дена по приемот на вашата исплата.
Како да се предмети себе, вие сте исто така задолжени да се забележи дали тие се importable ставки на вашиот земји, ако НЕ, ве молам НЕ ставајте цел на нив, ние со ова да ве извести дека сте имајте на ум тоа однапред пред шопинг!
Начин на плаќање
Ние го прифатат плаќање методи кои се на располагање на DHgate.39` Внатрешен дијаметар : 3мм / 0.12` Услови на Продажба
Ние продаваме производи во целиот свет, и означете ги како Подароци или Примероци со реална вредност, и таму може да биде Царинската Такса arised кога тие одат преку царинската испостава, не се подобни да ве известам во однапред, ве молиме имајте во предвид моменталната Политика на Царинење во вашата земја.
1000pcs/многу Големо Црно ТЕТОВАЖА Игла Гума Grommets Брадавиците за тетоважа машина пиштол игли снабдување
Опис На Производот
Гума брадавиците специјално дизајниран за тетоважа машина за употреба
Одличен квалитет тетоважа машина grommets Внимателно дизајнирани, одлична за употреба во Боја : Црна Материјал : Пластични Тип : Мека Т-тип Количина : 1 Pack/1000pcs Надворешниот дијаметар : 10мм / 0. Ние сме секогаш тука и подготвен да ви помогне.com како кредитна картичка
(VISA,MASTERCARD), офлајн плаќање (Банкарски Трансфер и Western Union), можете да изберете кој и како може да се направи.
(1)Барање за врати или разменува предмети :
За објектите што сакате да се направи замена, ќе треба да плаќаат за превозот се наплаќаат во рок од 7 дена откако ќе добиете предмети.
(2) Мојот врати беше обработени, но јас не бев вратени мојот испорака полнење?
Превозот се неповратни, освен кога сме направиле превозот грешка
(3) сакам да се врати или размена на мојот купување! Она што можам да направам?
Ако не сте 100% задоволни со нашите објекти.
Почитувани Купувачи :
Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку имате прашања или проблеми во било која точка.
Ве молиме контактирајте со мене пред да брод парцела. Обично, тоа трае 3-4 недели за да повеќето земји како in Oceania, Блискиот Исток, земји во европа и Северна Америка(со исклучок на САД преку E-пакет од по 15-20 дена) Додека тоа трае толку долго како 30-35 работни дена во други земји како in Africa и Јужна Америка, ве молиме известете тоа.
Услови ; Услови(ЧПП)
7 дена се Врати;Размена Политика-датум откако ќе се пријавите во пакетот.

Други карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
EZ
Материјал:
Гума
Број На Модел На:
Други

Најдобри понуди