• Неодамнешно
Топла и Шарени цвет Телото Уметност, Водоотпорен лажни тетоважа розева пеперутка За Жена Флеш TemporaryTattoo Налепници 10*20CM KD1042

Топла и Шарени цвет Телото Уметност, Водоотпорен лажни тетоважа розева пеперутка За Жена Флеш TemporaryTattoo Налепници

DEN 50.40

Количина на стоки
Тековен


[Бренд] : КРАЛОТ КОЊ
[Категорија] : Тетоважи
[Производ Потекло] : Кина
[Производ Единица] : 1piece
[Size] : 10*20 CM
[Пакет тежина] : за 20 G
ПРОИЗВОДОТ МОЖЕТЕ ДА ЈА ДОБИЕТЕ ЌЕ БИДЕ ИСТ КАКО НА СЛИКАТА ПОДОЛУ :
МОДЕЛ ШОУ :
ГОЛЕМИНА НА ШОУТО :
КАКО ДА ГО КОРИСТИТЕ :
1. Чиста и сува кожа целосно.
2. Изберете шема, кора од далеку пластична состојба, место на моделот со лицето надолу на кожата и се покрива со влажен сунѓер за 20-30seconds
.
3.Внимателно отстранете го задниот хартија, сега имате убава тетоважа.
КАКО ДА СЕ ОТСТРАНИ :
Отстрани со бебешко масло или лосион за тело, и се чисти со сапун и вода.
Превозот : A. 5$Надолу : Нема Следење(15-60days за Да се Добие Парцела), Освен мора го плати превозот начин што се нудат на следење информации B. 5$ До : Следење (15-60days) В. 50$ До : ве Молиме контактирајте со нас ако може да се испрати бесплатно со брза испорака Дојде Време : тоа зависи од вашиот превозот адреса и превозот метод сте одбрале : .Кина Пост : (од 15 до 40 дена нормално,но 40 до 60 дена во посебен случај); .e Packet : (10 до 15 дена); .DHL/EMS/UPS/ФЕДЕКС : (5-10 дена); (време погоре е само за референца,точното време може да се разликува поради некои фактори за време на превозот) (ние и ветуваме на вашиот пакет ќе пристигнат вашите раце 60 дена,ако сеуште не't receive вашиот пакет рок од 60 дена,plz контактирате директно за наплата или да го препрати одеднаш,и plz не't поднесе спор кој не е од помош) Политика за Наплата доколку постои каква било неисправни на стоките што ги примате,plz контактирајте со нас за враќање или компензира Повратни информации : .ако ви се допаѓа нашите производи,ние ќе ја многу ги цениме вашите позитивни ревизија; .ако не сте задоволни,plz комуницира со нас за решавање пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се потрудиме за вашето задоволство.

Други карактеристики

Тип:
Привремена Тетоважа
Бренд Име:
КРАЛОТ КОЊ
Број На Модел На:
KD1042
Големина:
10*20CM
Парче:
1Piece

Најдобри понуди