• Неодамнешно
  • -30 %
Стерилни за еднократна употреба Тетоважа Игли За Тетоважа Ротари Пенкало 10pcs Криви Круг Магнум Материјали

Стерилни за еднократна употреба Тетоважа Игли За Тетоважа Ротари Пенкало 10pcs Криви Круг Магнум Материјали

DEN 433.00
DEN 618.72

Количина на стоки
Тековен


10pcs Стерилни за Еднократна употреба Касети Тетоважа Игли За Тетоважа Ротари Пенкало Криви Круг Магнум Материјали
Функција :
Компатибилен со СИТЕ видови кертриџ систем машини и костец.
100% Д О Гас Sterilized и поединечно пакувани.
Мазни рабови се елиминира дополнителни трауми.
Игли направени од 316 медицински одделение од нерѓосувачки челик.
Медицински степен на пластични совети.
Големина изберете :
S(Мала големина) : 5 RM
M(Средна големина) : 7 RM/9 RM/11 RM
L(Large size) : 13 RM/15 RM
ЗАБЕЛЕШКА : ве молам оставете ме порака за големината сакате ,тоа е многу потребно за нас да брод вашата предмети.благодарам многу!
Пакетот Вклучува :
10 компјутери Ул erile Игли
Препорачуваме Објект
Се Обрне Внимание
ние ги користиме Ali Express Стандард на Превозот и E-пакет како превозот метод.
Повеќето земјата се брза. Но друга земја различни времиња.
ако ви треба брзо,можете да ги платите преку DHL,EMS.
Повратната информација е важна за нас,
било каков проблем,ве молиме контактирајте со нас frist ,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да slove тоа.
ако ви се допаѓа нашите производи и услуги,ве молиме да ни даде 5 ѕвезди,ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L
Тип:
Тетоважа Игла
Број На Модел На:
YTZ-РМ
Бренд Име:
DRAGONHAWK
Пријава:
кертриџ игли
Апликацијата Б:
Тетоважа ротари пен
апликација c:
кертриџ зафат
Големина:
Round Magnum RM
Количина:
10 компјутери една кутија
Тип:
еднократна употреба само

Најдобри понуди