• Неодамнешно
  • -24 %
Професионални Трајна Шминка Пенкало Машина Електрични Веѓа Тетоважа Пиштол Опрема со Напојување DSH-0087

Професионални Трајна Шминка Пенкало Машина Електрични Веѓа Тетоважа Пиштол Опрема со Напојување DSH-0087

DEN 1605.00
DEN 2111.52

Количина на стоки
Тековен


Број : DSH-0087
Големина на : 14.5x2.5cm
Материјал : Алуминиумски
Тежина : 220g
Опис : Професија Трајна Шминка Machine15000-35000 R/MSuitable за веѓите, eyelids и усните,исто така, за мала тетоважа дизајн.одличен дизајн и врвен квалитет ,ниско ниво на бучава послаб,исто така, имаат долго време гаранција.Бидете во можност да се носат на осипување.Работниот живот е два пати подолго од обичните трајна шминка машини.
Пакетот вклучува : 1 x Тетоважа Веѓа Машина 1 x AC адаптер 6 x Картичка Игли ( 1 RL,3 RL,5 RL. 2 парчиња за секој големина) 6 x Совети ( 1 RL,3 RL,5 RL. 2 парчиња за секој големина)
ИЗВЕСТУВАЊЕ На генералниот приклучокот е тип е НИ стил,но ние ќе ви испрати слободни адаптер за да се обезбеди нормална во вашата земја.Ви благодариме за У љубезно поддршка.

Други карактеристики

Тип:
Тетоважа Пиштол
Материјал:
Легура
Стоковните Квалитет, Сертификација:
3C
Број На Модел На:
DSH-0087
Бренд Име:
pinkiou
Пиштол Тип:
Електричен

Најдобри понуди