• Неодамнешно
  • -5 %
новиот дизајн на 10 КОМПЈУТЕРИ Тетоважа Пракса обука на Кожата за Игла Машина Снабдување 8X6 кожи за продажба

новиот дизајн на 10 КОМПЈУТЕРИ Тетоважа Пракса обука на Кожата за Игла Машина Снабдување 8X6 кожи за продажба

DEN 820.00
DEN 863.52

Количина на стоки
Тековен


2016 новиот дизајн на 10 КОМПЈУТЕРИ Тетоважа Пракса обука на Кожата за Игла Машина Снабдување 8 X6" кожи за продажба
Тетоважа Пракса На Кожата;
1 : тетоважа на кожата е бела боја и се со висок квалитет.
2 : Оваа тетоважа на кожата е новиот дизајн во 2016 година
Тетоважа Пракса Кожата шоу;
Политика На Враќање; 1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука 2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина. Но ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако не се врати за квалитет причина. Целосна наплата биде дадена ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 3.ние ќе понуди целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 60 дена. Повратни информации; Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение. Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!

Други карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
мона
Материјал:
Синтетички Кожа
Број На Модел На:
Т-164
Пракса Кожата количина:
10pcs
Пракса бојата на Кожата:
како фото
Тип:
Пракса бојата на Кожата
Тип На Објект:
тетоважа на кожата

Најдобри понуди