• Неодамнешно
  • -5 %
Професионални 5pcs 20 x 15cm Празно Тетоважа Пракса Лажни Кожата Лист Двојно Страна Понудата за ученик бесплатен превозот

Професионални 5pcs 20 x 15cm Празно Тетоважа Пракса Лажни Кожата Лист Двојно Страна Понудата за ученик бесплатен превозот

DEN 449.00
DEN 472.80

Количина на стоки
Тековен


Професионални 5pcs 20 x 15cm Празно Тетоважа Пракса Лажни Кожата Лист Двојно Страна Понудата за ученик бесплатен превозот
20 x 15cm Празно Тетоважа Пракса Лажни Кожата;
1 : Оваа тетоважа на кожата е најдобро за убавина почетник
2 : Висок qualiy и добро да се користи
20 x 15cm Празно Тетоважа Пракса Лажни Кожата шоу;
Политика На Враќање; 1.ние гарантираме нула ризик купување искуство тука 2.ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на вашиот примање на нив, за било која причина. Но ќе мора да плаќаат за превозот цена, ако не се врати за квалитет причина. Целосна наплата биде дадена ако предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. 3.ние ќе понуди целосна наплата ако не сте го примиле пакетот во 60 дена. Повратни информации; Ако не сте задоволни со нашите производи и нашите услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни повратни информации, ние ќе се потрудиме да ви даде задоволни решение. Ако сте среќни за тоа, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации тука, што навистина ни ги охрабри да се направи подобро и да стори повеќе за вас во иднина. ви благодариме!

Други карактеристики

Тип:
Тетоважа accesories
Бренд Име:
мона
Материјал:
лажни кожата
Број На Модел На:
Т-163
Тетоважа Пракса Лажни Кожата количина:
5pcs
Тетоважа на бојата на кожата:
како фото
Тетоважа Пракса Лажни Кожата количество употреба:
двојна употреба
Користат За:
убавината почетник
Тип:
лажни кожата
Големина:
20 x 15cm

Најдобри понуди