• Неодамнешно
  • -26 %
Artmex 50pcs МЕШАНИ големина 5 Рамни 5F НАЈНОВИТЕ Sterilized Трајна Шминка Игли Тетоважа Игли за V6 V8 Тетоважа Шминка Пенкало Машина

Artmex 50pcs МЕШАНИ големина 5 Рамни 5F НАЈНОВИТЕ Sterilized Трајна Шминка Игли Тетоважа Игли за V6 V8 Тетоважа Шминка

DEN 2398.00
DEN 3240.00

Количина на стоки
Тековен

Пакување : 5 F*1bag (50pcs) 1.За Еднократна употреба со користење само на 2.Поединечно пакет 3.Веѓа Прирачник тетоважа игла е направен од madical одделение од нерѓосувачки stell 4.Одлично многу остри 5. Ниска цена за висок квалитет на 6.За Трајна Шминка Tattooing Веѓа Употреба

Други карактеристики

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
гигант сонцето
Број На Модел На:
5F
Применливи машина:
Artmex V6 / V8
Количина:
50pcs

Најдобри понуди