• Неодамнешно
  • -5 %
Simanfei Месечината Круг Теписи 2018 3D Испечатени Земјата Планети Мат Против пролизгување Кружни Кат Килими Компјутер Стол Душеци Детска Соба Оркестарот

Simanfei Месечината Круг Теписи 2018 3D Испечатени Земјата Планети Мат Против пролизгување Кружни Кат Килими Компјутер

DEN 538.00
DEN 566.40

Количина на стоки
Тековен

Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или Неутрални повратни информации, ние може да работат заедно за да го решат секој спор.
Круг Тепих 3 D Печатење на Земјата Планета Мека Теписи Против пролизгување Килими 40/60/80см Компјутер Стол Мат Кат Мат за Детска Соба Дома Декор
Карактеристики : Сосема Нов и Висок Квалитет на Почетниот теписи, меки и удобни, не се лизга, не исчезнат на дното на точка пластика, текстил, носат-отпорни, и издржливи. Долг животен век Одличен за домашна употреба или други дома Декор цели
Спецификации : Дијаметар : Прибл. Сите производи се проверува и пакувани во добра состојба пред испраќање
Големина можеби 1-2 см грешка поради рака мерка
Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат. Ако треба да се промени цената на нарачката, ве молиме контактирајте со нас пред исплата. Сите производи имаат бесплатна размена на стоки поддршка. 40cm, 60cm, 80см Материјал : Полиестер/Пластични Боја : Како што е прикажано на сликата .
Answer : ___________________________ Note :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ако условите за испорака и плаќање се во спротивност со превозот модели и плаќање модели кои се погоре споменати, ве молиме испратете e-mail на нас. Ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. Ако сте ја купиле повеќе објекти од нас, јас ќе мило да се комбинираат превозот да заштедите пари на превозот цена. Ако по 65 дена се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас да се реши тоа.
Повратни информации Доколку не сте задоволни од нашите производи, ние ќе бидат благодарност што ќе ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации.
Гаранција Сите наши производи се од големи производители, тие ќе бидат тестирани од страна на нашите професионални КК Тим, и квалитетот е загарантирана.
Превозот Информации, Ние ќе се користи Кина или Хонг Конг воздух mail или UPS-от, DHL, EMS, USPS, ТНТ да брод во светот во рок од 2 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Ако клиенти не може да ја прими стоката, бидејќи на нашите сопствени грешки, ние ќе ви испрати друга стока за слободни како извинување. Ако клиенти не може да ја прими стоката, затоа што тој/таа се обезбеди со неточна или несоодветна информации како што се поштенска адреса, телефонски број или други друго, купувачите треба да наплаќаат дополнителни поштарина.

Други карактеристики

Големина:
60cmx60cm, 80cmx80cm, 100cmx100cm
Начини на Продажба:
онлајн
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Стил:
Обична
Обликот:
Круг
Бренд Име:
КАРАМЕЛ MACCHIATO
Број На Модел На:
SH0085
Декорација Стил:
Сите Стил
Место:
Салон
Измијте Стил:
Рака Мие
Техника:
Машина Направени
дизајн:
Wilton
Шаблон Тип:
Планетата
Материјал:
Полиестер влакна

Најдобри понуди