• Неодамнешно
1PC Правоаголна мулти модели Кат Теписи Компјутер Стол Перница Јога Корални сомот Мат Ќебе Тепих 40cm X 60cm дома ОУ 105

1PC Правоаголна мулти модели Кат Теписи Компјутер Стол Перница Јога Корални сомот Мат Ќебе Тепих 40cm X 60cm дома ОУ

DEN 191.52

Количина на стоки
Тековен


3) на Вашиот предмет ќе бидат испратени по веб-сајт проверена на плаќање во рок од 24 часа.Ние само брод да се потврди цел адреси, вашата цел адресата мора да одговара на вашиот превозот адреса;ако ги промените вашата адреса,pls ни кажете откако ќе го порачаат. Ви благодариме за вашата поддршка! Имајте пријатен ден!
Превозот :
1) Ние брод на сите наши објекти во светот со Кина пост воздух mail , EMS,или DHL. Ви благодариме!
2) ве Молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да остават негативен или неутрален повратни информации. На доделување на датум е 5-7 работни дена.
4) Ние ќе ви испрати следење на број кога ќе го објавите вашиот објектот, ве Молиме проверете и останете во контакт со вашата локална канцеларија.
2) Превозот од Кина пост воздух mail(тежина е под 2 КГ )е бесплатно, обично тоа треба цела 10-30 дена да пристигнат.
Плаќање :
1) Сите плаќање е заштитена од Зачувам, и вашата целосна исплата треба да се примени во рок од 3 дена.
2) Секој врати треба да бидат засновани на докази.
Опис :
Член име : Тепих
Материјал : Корални Руно
C olor : како прилог
Големина : 40 X60 CM
W осум : прибл 135 G/PC
Пакет се вклучени :
1 XCarpet
Answer : ___________________________ Note : 1. Превозот со ЕМС ,DHL (за голема цел или тежина е над 2kg) ќе бидат на товар на превозот надомест. Ние нудиме целосна наплата или испраќање стоки, ако ние ви испрати по грешка или не го примате вашите производи или оштетени за време на транзит. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши вашиот проблем и да ги задоволи вашата потреба. Ви благодариме за вашиот поддржува. Тоа трае 5-7days да пристигнат. Исто така, ние ќе го прават истото за што ПОБРЗО.
Повратни информации :
1) Како вашата повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку минути за да се остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и услуги.Поради разликата помеѓу различни rence монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Тоа може да потрае подолго поради доцнење во сопствени грешки или празници или времето проблем.Руски гости мора да се стандардизираат адреса информации,pls додадете го вашето целосно име и презиме кои е вклучена моето име,презиме.
Контакт со нас на :
1) Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager (член ID : cn 1510686253 ) или да остават пораки.Ви благодариме за вашиот поддржува. Ви благодариме!
2.

Други карактеристики

Големина:
400mm x 600mm
Бренд Име:
mingrizhiguang дома
Измијте Стил:
Механички Се Мијат,Рака Мие
Употреба:
Спалната Соба,Декоративни,Молитва,Комерцијални,Отворено,Хотел,Тоалет,Бања,Дома
Начини на Продажба:
МАЛО
Стил:
Американски Стил
Обликот:
правоаголник
Материјал:
кадифен ткаенина
Шаблон Тип:
Сценско
Број На Модел На:
OU105
Декорација Стил:
сите
Место:
дневна соба
Техника:
Машина Направени
дизајн:
Wilton

Најдобри понуди