• Неодамнешно
  • -49 %
Среќен Божиќ Теписи Цртан Филм Фланелен Боксери Вратата Душеци Snowmen Печатени Тепих Livingroom Спалната Соба Патосници Кујна Божиќ Килими

Среќен Божиќ Теписи Цртан Филм Фланелен Боксери Вратата Душеци Snowmen Печатени Тепих Livingroom Спалната Соба Патосници

DEN 436.00
DEN 855.84

Количина на стоки
Тековен


Карактеристики Сосема Нов и висок квалитет. Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор. Еколошки Бои, Веќе Се Мијат Стабилност. Тоа може да се користи во седи просторија или спалната соба или Dinning соба. Погоден за користење на плочки, лино, дрвени & ламинатни подови. Напомена : Пластични себе има вкусот, вкусот е неизбежна, пред употреба ве молиме чистење и вентилација, по употреба!Почитувани пријатели, ве молиме да се разбере! Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики. Ве молиме овозможи 1-3c м грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Големина на : 40*60см,50*80см,40*120cm50*170cm Боја : како на сликата
Време на испорака :
По 15-20 дена (Јапонија, Сингапур, Јужна Кореја, Малезија)
15-35 работни дена (Запад Евра, Исток Евра, Океанија, Среден Исток, Северна Америка)
35-45 работни дена (Јужна Америка, Африка, Јужна Африка)
45-60 работни дена (Русија)

Други карактеристики

Големина:
40X120CM, 50X80CM, 40X60CM, 50X170CM
Шаблон Тип:
Цртан филм
Стил:
Модерна
Употреба:
Кат,Молитва,Отворено,Автомобил,Врата,Вежбање,Бања
Примена:
Спална соба
Функција:
Навремено-Отпорни,Лепило-Заштитна,Против Пролизгување
Бренд Име:
YIGENG
Примена:
Дневна Соба, спална соба и бања соба
дизајн:
Ориентален
Возрасна Група:
Возрасни лица
Шема:
Печатени
Спецификација:
40*60cm,50*80cm,40*120cm50*170cm
Техника:
Машина Направени
Број На Модел На:
BRD0204
Тепих Продажба:
Заврши Тепих (парче)
Материјал:
100% Полиестер

Најдобри понуди